Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Η ωρα ειναι:
Εορτολόγιο
ΦΙΛΙΚΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ
...
Πρόσφατα Θέματα
» Σαν Σήμερα 17 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα EmptyΣήμερα στις 6:57 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 16 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα EmptyΧθες στις 6:13 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 15 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty15/6/2024, 6:08 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 14 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty14/6/2024, 6:21 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 13 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty13/6/2024, 6:23 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 12 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty12/6/2024, 6:33 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 11 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty11/6/2024, 6:22 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 10 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty10/6/2024, 6:18 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 9 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty9/6/2024, 6:18 am από VODAFONE

» Πώς διεξάγεται η κυκλοφορία στην Ε.Ο Αθηνών – Κορίνθου μετά την έκρηξη στο βυτιοφόρο
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty8/6/2024, 4:06 pm από HERMAN

» Σαν Σήμερα 8 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty8/6/2024, 6:55 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 7 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty7/6/2024, 6:17 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 6 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty6/6/2024, 6:19 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 5 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty5/6/2024, 6:23 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 4 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty4/6/2024, 6:32 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 3 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty3/6/2024, 6:27 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 2 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty2/6/2024, 6:29 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 1 Ιουνίου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty1/6/2024, 6:08 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 31 Μαΐου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty31/5/2024, 6:20 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 30 Μαΐου 2024
2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty30/5/2024, 6:31 am από VODAFONE

Επισκεψιμοτητα του Kapitol planet

2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty 2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα

Δημοσίευση από kleyths_oneirwn 11/6/2012, 1:33 am


Λοιπον ενα καλο μεροκαματο ευελπιστω να σας δωσω για αυριο Δευτερα.

Εχουμε 2 παιχνιδια για το Euro. Τεταρτος ομιλος λοιπον πρωτη αγωνιστικη.

Γαλλια - Αγγλια : Σαν ονοματα εχουν τεραστια ιστορια αλλα... Η Αγγλια εχει να κανει κατι αξιολογο δεκαετιες ολοκληρες ενω η Γαλλια περασε πολλα εσωτερικα προβληματα μετα το Μουντιαλ της Νοτιου Αφρικης με παιχτες να ξεσηκωνονται εναντιον του τοτε προπονητη και διαφορα αλλα. Η Αγγλοι περαν του οτι εχουνε να χαρουνε δεκαετιες οπως ειπα και πριν εχουνε και τραυματισμους πριν ακομα ξεκινησει η τελικη φαση. Λαμπαρτ , Κειχιλ και Μπαρι να τραυματιζονται και να αντικαθιστωνται απο τους Γιαγκελκα , Χεντερσον και Κελι. Πληγμα οι απουσιες και των 3 για τους Αγλλους με τους αντικαταστατες τους να ειναι σαφεστατα χειροοτεροι. Να προσθεσουμε και την απουσια απο τις 2 πρωτες αγωνιστικες του Γουέιν Ρουνεΐ λογο τιμωριας. Οι Γαλλοι ειναι σαφεστατα ανανεωμενοι με πολλα νεα προσωπα αλλα ουτε και αυτοι μου κανουνε κλικ. Οι αμυνες των ομαδων δεν μου εμπνεουνε σιγουρια, οι επιθεσεις κουτσα στραβα κατι κανουνε. Παω με το over 2,5 και ο θεος βοηθος γιατι σημειο δεν βγαινει μπορει να ερθει τα παντα. Η λογικη λεει Γαλλια αλλα δεν ξερεις ποτε θα ερθει η ανασταση των πεθαμενων Αγγλων. Θα το εδινα σαν μπομπα στο διπλο γιατι καποια στιγμη οι πεθαμενοι οι αγγλοι θα ξυπνησουν αλλα πρωτιμω την σιγουρια του over 2.5

Ουκρανια - Σουιδια : Η μια απο τις 2 διοργανωτριες με την Σουδια. Σ αυτες τις 2 ομαδες εχω να πω οτι εχουνε αμυνες για τα πανυγηρια του χωριου μου (μην πω χειροτερο), εξαιρω τον Μερμπερκ , και επιθεσεις αρκετα συμπαθητικες. Ο Ιμπραΐμοβιτς ειναι ο σταρ των Σουηδων εκπληκτικη χρονια φετος με την Μιλαν. Εκτελεστης με ολη την σημασια της λεξης. Απο την αλλη μερα το αστερι των Ουκρανων λεγετε Αντρει Σεβτσενκο και ειναι σε καθοδικη πορεια εδω και καποια χρονια, μεγαλωσε κιολας θα κατσει στον παγκο κατα την γνωμη μου. Αφηνοντας του Ντεβιτς , Γιαρμολενκο και Μιλευσκι να διεκδηκουνε τις 2 θεσεις των βασικων αξιολογοι και οι 3 οπως και ο αρχηγος Σεβτσενκο. Και αυτο το παιχνιδι ειναι τριπλη δεν θα μου φανει περιεργο το οποιοδηποτε αποτελεσμα. Ειμαι σιγουρος παντως οτι μπουνε Γκολ, τωρα αν θα ειναι με το τσουβαλι δεν ξερω, νιωθω ομως σιγουρα οτι θα μπουνε τουλαχιστον 3 και σας πρωτεινω και εδω το over 2,5.

Οβερακια λοιπον τα 2 Δευτεριατικα παιχνιδια του EURO καλη επιτυχεια σε ολους, ελπιζω να παρουμε μεροκαματακι αυριο καθως σημερα κυριακη ποιασαμε την Κροατια στο Διπλο και στο οβερ βγαζοντας κατι τις το οποιο θα ητανε παραπανω αν η Ιταλικη αμυνα ετρωγε το γκολ και εμενε το 0-1 δυστηχως ισοφαριστικαν και χαραμισα ενα διπλο 5 μοναδων. Αυτα γιατι θα με ποιασει η γκρινια μου. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ
kleyths_oneirwn
kleyths_oneirwn
.
.

Εμφάνιση Προφίλ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty Απ: 2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα

Δημοσίευση από KYRALOYNA 17/6/2012, 7:05 pm

ελπιζω να πηρες τιποτα κλεφτη!!εγω σημερα ειδα το ποστ!!νιαουυυυ lol!
KYRALOYNA
KYRALOYNA

★

Εμφάνιση Προφίλ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα Empty Απ: 2 παιχνιδια για να παρουμε μεροκαματο για αυριο Δευτερα

Δημοσίευση από gianmpiras 19/6/2012, 1:04 pm

Rolling Eyes
avatar
gianmpiras

★

Εμφάνιση Προφίλ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης