Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Η ωρα ειναι:
Εορτολόγιο
ΦΙΛΙΚΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ
...
Πρόσφατα Θέματα
» Σαν Σήμερα 28 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα EmptyΧθες στις 7:12 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 27 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty27/9/2024, 6:36 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 26 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty26/9/2024, 6:28 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 25 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty25/9/2024, 7:20 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 24 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty24/9/2024, 6:48 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 23 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty23/9/2024, 7:31 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 21 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty21/9/2024, 5:56 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 20 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty20/9/2024, 6:54 am από VODAFONE

» Κομισιόν: Τέλος στο κάπνισμα και σε ανοιχτούς χώρους
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty19/9/2024, 7:36 pm από HERMAN

» Σαν Σήμερα 19 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty19/9/2024, 6:29 am από VODAFONE

» Για ακόμα μια φορά!!! έχουμε την Πρώτη θέση στα τοπ 100 φορουμ της ForumGreek.
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty18/9/2024, 4:05 pm από anonymousgr

» Σαν Σήμερα 18 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty18/9/2024, 6:30 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 17 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty17/9/2024, 7:05 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 16 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty16/9/2024, 6:23 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 15 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty15/9/2024, 6:27 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 14 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty14/9/2024, 7:21 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 13 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty13/9/2024, 6:20 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 12 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty12/9/2024, 6:33 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 11 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty11/9/2024, 6:31 am από VODAFONE

» Σαν Σήμερα 10 Σεπτεμβρίου 2024
«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty10/9/2024, 6:08 am από VODAFONE

Επισκεψιμοτητα του Kapitol planet

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty «Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα

Δημοσίευση από AETOS 28/8/2018, 4:42 pm

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα 2498308

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Tlo0j10
"Αισθάνομαι πολύ τυχερός που ζω και εγώ και η μητέρα μου μετά τη χθεσινοβραδινή σύγκρουση με περιπολικό στον κόμβο του Πανηπειρωτικού Σταδίου ".

Τη φράση αυτή είπε στο epirus-tv-news.gr, ο οδηγός του Ι.Χ.Ε οχήματος, δείχνοντας έτσι το πόσο μοιραία θα μπορούσε να αποβεί η χθεσινή βραδιά.

Όπως είπε, περνά απο το συγκεκριμένο σημείο σε καθημερινή βάση αφού μεταφέρει τη μητέρα του στα Ιωάννινα μετά το πέρας της εργασίας της.

"Ενώ κατευθυνόμουν προς την πόλη των Ιωαννίνων -χωρίς να έχω παραβιάσει ερυθρό σηματοδότη -βλέπω ξαφνικά μπροστά μου σε ελάχιστα μέτρα, το περιπολικό όχημα χωρίς αναμμένους φάρους και χωρίς ηχητικό σήμα.

Απο τη σφοδρή σύγκρουση άνοιξαν οι αερόσακοι στο αυτοκίνητο και έτσι γλιτώσαμε τα χειρότερα.

Το αυτοκίνητό μου καταστράφηκε, αλλά καθόλου δεν με νοιάζει αυτό, αυτό που θέλω είναι να βρω το δίκαιο μου βάση των κανόνων του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας" είπε χαρακτηριστικά ο οδηγός για να υπογραμμίσει στη συνέχεια πως στάθηκε τυχερός μέσα στην ατυχία του, αφού και δύο αυτόπτες μάρτυρες, σύμφωνα πάντα με τον ίδιο, έχουν καταθέσει πως δεν παραβίασε ερυθρό σηματοδότη ο οδηγός του Ι.Χ.Ε αυτοκινήτου, αλλά ο οδηγός του περιπολικού.

"Αισθάνομαι τυχερός αφού δύο μάρτυρες θέλησαν να πουν αυτό που είδαν τη στιγμή του τροχαίου ατυχήματος και τους ευχαριστώ θερμά. Παράλληλα απευθύνω έκκληση αν και κάποιος άλλος διερχόμενος απο το σημείο την ώρα του συμβάντος είδε κάτι και επιθυμεί να το καταθέσει θα βοηθούσε πολύ "κατέληξε ο οδηγός υπογραμμίζοντας για μια ακόμη φορά πως αισθάνεται τυχερός που έχει να μετρά μόνο το κατεστραμμένο αυτοκίνητό του και όχι κάποιο σοβαρό τραυματισμό ή ακόμα και το χειρότερο "σενάριο"... την απώλεια ανθρώπινης ζωής.



Πηγή: epirus-tv-news


«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα 17111810

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα 13741810

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Modera10
AETOS
AETOS
★★★★★
★★★★★

Εμφάνιση Προφίλ

https://kapitolplanet.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

«Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα Empty Απ: «Είμαστε τυχεροί που ζoύμε» λέει ο οδηγός μετά το τροχαίο με περιπολικό στα Ιωάννινα

Δημοσίευση από mixos106 28/8/2018, 6:00 pm

ναι καλα ετσι και βρεις το δικιο σου γραψε κι ενα τζοκερ  Very Happy
mixos106
mixos106

★

Εμφάνιση Προφίλ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης