Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty24/9/2024, 6:48 am από VODAFONE

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty23/9/2024, 7:31 am από VODAFONE

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty21/9/2024, 5:56 am από VODAFONE

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty20/9/2024, 6:54 am από VODAFONE

» Κομισιόν: Τέλος στο κάπνισμα και σε ανοιχτούς χώρους
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty19/9/2024, 7:36 pm από HERMAN

» Σαν Σήμερα 19 Σεπτεμβρίου 2024
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Empty19/9/2024, 6:29 am από VODAFONE

» Για ακόμα μια φορά!!! έχουμε την Πρώτη θέση στα τοπ 100 φορουμ της ForumGreek.

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης 2-1  Olympiacos-asteras1

93'': Γκολ γιαν τον Ολυμπιακό. Ο Μάριν σκοράρει μετά την απόκρουση του Ντοναρούμα στο σουτ του Ντε Λα Μπέγια για το 2-1!

87': Σέντρα του Φιγκέιρας και ο Ιντέγε αστοχεί με κεφαλιά.

85': Κίτρινη κάρτα στον Ντοναρούμα για καθυστέρηση.

82': Αριστερό σουτ του Φορτούνη δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ντοναρούμα.

80': Σκαστό σουτ του Μάριν, διώχνει ο Ντοναρούμα στην αριστερή του γωνία.

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μάριν αντικαθιστά τον Μανθάτη.

79': Στη θέση του Δημούτσο περνά ο Ιωαννίδης για τον Αστέρα.

76': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ντοναρούμα.

76': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο.

73': Κίτρινη κάρτα στον Χαμντανί.

73': Αριστερό σουτ του Φορτούνη χωρίς δύναμη πάνω στον Ντοναρούμα.

71': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ιντιέγε περνά αντί του Καρντόσο.

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Χαμντανί αντικαθιστά τον Μανιά.

65': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Μανιάς κοντρολάρει εντός περιοχής και ο Τσιλιανίδης σουτάρει στα ύψη.

64': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Καμπιάσο αποχωρεί καταχειροκροτούμενος και ο Ανδρούτσος μπαίνει στο ματς.

60': Αναγκαστική πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μάσα αποχωρεί λόγω στομαχικών διαταραχών και αντικαθίσταται από τον Φαρίνια.

54': Φοβερό γκολ από τον Φορτούνη που με βολίδα στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα.

51': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ από δεξιά και ο Ντοναρούμα παραχωρεί κόρνερ με εξαιρετική επέμβαση σε κεφαλιά του Βιάνα.

51': Κίτρινη κάρτα παίρνει ο Γιαννούλης.

48': Κίτρινη κάρτα στον Τσουκαλά.

48': Σέντρα του Μανθάτη από δεξιά με τον Καρντόσο να παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

Λήξη του ημιχρόνου μέσα σε έντονες αποδοκιμασίες.

45'+2': Μποτία και Φιγκέιρας μπερδεύτηκαν, αλλά ο Τσιλιανίδης μόνος του έκανε κακό σουτ ψηλά άουτ.

44': Κίτρινη κάρτα στον Σεμπά.

38': Ο Ντε Λα Μπέγια προλαβαίνει την τελευταία στιγμή τον Καλτσά.

36': Απίθανη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Λεάλι κάνει λάθος σε μεταβίβασή του, όμως ο Μποτία απομακρύνει πάνω στην γραμμή το σουτ του Μανιά.

29': Κίτρινη κάρτα στον Τσιλιανίδη.

26': Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο διαιτητής Βάτσιος υπέδειξε παράβαση του Λεάλι στον Μάσα, αλλά στο ριπλέι δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι. Ο Μάσα ευστοχεί για το 0-1.

12': Ο Σεμπά εκτελεί από δεξιά και ο Μποτία παίρνει την κεφαλιά σε κόρνερ ο Ντοναρούμα.

10': Διαγώνιο σουτ του Μανθάτη καταλήγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ντοναρούμα.